Opis

Poszukujesz  wspaniałego miejsca na wakacje z rodziną lub romantyczny wyjazd we dwoje? Znalazłeś idealne miejsce!

Pokoje blisko morza

Young's House to nowy obiekt położony jest w zachodniej części Ustki w bardzo urokliwej, pełnej pięknej przyrody lokalizacji. Zaledwie 1450 metrów dzieli nas od morza - to tylko 15 minut spacerkiem do morza. Droga na plażę jest komfortowa, prowadzi przez utwardzony trakt leśny.
Pensjonat oferuje bardzo komfortowe pokoje dwuosobowe i rodzinne z łazienkami wraz z dostępem do nowoczesnej, w pełni wyposażonej kuchni dla gości. Wnętrza urządzono w nowoczesnym, miłym dla oka stylu, są bardzo przytulne i miło spędza się w nich czas. Naszym celem jest stworzenie niepowtarzalnej, domowej atmosfery i zapewnienie wysokiej jakości usług.

Na terenie obiektu znajdują sie: grill, altana, zabawy dla dzieci .

 

Wyposażenie

Oferujemy ładne pokoje z łazienkami. W pokoju znajdują sie: podwójne łóżko, pojedyncze, szafa, komoda, szafeczki nocne, stoilik z krzesłami, tv na ścianie.

Cennik

pokój 2 osobowy 150zł/doba

pokój 3 osobowy 180zł/doba

pokój 4 osobowy 200zł/doba

Galeria


Pokoje

Łazienki

Na zewnątrz

Wyślij zapytanie

YOUNG'S HOUSE NOCLEGI

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Anna Sikorska-Young, Głogowa 15, 76-270, Wodnica, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.YOUNG'S HOUSE NOCLEGI

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu ustka.info.pl

+48 601 553 105
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00