Opis

 Apartament blisko morza -wschodnia część Ustki

Oferujemy Państwu do wynajęcia Komfortowy Apartament blisko morza w Ustce ! Nasz apartament gwarantuje nocleg i wypoczynek w komfortowych warunkach. Ustka to znana w Polsce miejscowość uzdrowiskowa i wypoczynkowa. Ustka od wielu lat przyciąga nad morze rzesze spragnionych słońca turystów. Plaże są tutaj szerokie, piaszczyste – dopieszczone przez Ustczan tak żeby wszystkim wypoczywającym w tej uroczej miejscowości sprawić radość. Ustka to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Pobyt w naszym apartamencie sprawi, że spędzicie Państwo niezapomniane wakacje nad morzem.

 • jest to apartament blisko morza, do plaży jest około 500 m,
 • jest to kwatera całoroczna, funkcjonująca również poza sezonem i w okresach świątecznych, w weekend majowy i w Sylwestra,
 • zapewniony jest nocleg maksymalnie dla 6 osób,
 • usytuowany jest w nowym, nowoczesnym, komfortowo urządzonym budynku, położonym wśród zieleni na ogrodzonej posesji,
 • do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe dla pojazdu gości (z wyłączeniem pojazdu na gaz) w garażu podziemnym,

Apartament we wschodniej części Ustki, blisko promenady i lasu. Dojście do plaży zajmuje 6-7 minut (500 metrów).

Apartament jest całoroczny, przeznaczony dla maksymalnie 6 osób.

Do dyspozycji Gości:

 • trawnik, a na nim przynależny tylko do apartamentu mały placyk zabaw z piaskownicą i trampoliną
 • zadaszony taras z meblami ogrodowymi
 • sprzęt plażowy (leżaki, parawan, koc )
 • obiekt ma przystosowane wejście dla osób niepełnosprawnych (winda z garażu podziemnego, platforma przy schodach wejściowych)
 • 1 miejsce parkingowe dla pojazdu gości (z wyłączeniem pojazdu na gaz) w garażu podziemnym, 
 • obiekt ma przystosowane wejście dla osób niepełnosprawnych ( winda z garażu podziemnego, platforma przy schodach wejściowych )
 • na terenie obiektu zapewnione jest bezpieczeństwo dla osób i mienia ( w tym pojazdów ):  teren ogrodzony , wejście jest możliwe przez bramkę za pomocą otrzymanego klucza (kodu) , wjazd pojazdem- za pomocą otrzymanego pilota , całośc dopełnia videodomofon 
 • w pobliżu usytuowane są sklepy (w tym biedronka i polomarket) , basen, sala zabaw ,bary, restauracje, kawiarnie,duży plac zabaw, poczta, bankomat, apteka i inne

 

 

Wyposażenie

 • w skład apartamentu wchodzą 2 pokoje: sypialnia z 2 podwójnymi tapczanami, pokój z jednym podwójnym tapczanem, aneks kuchenny całkowicie wyposażony oraz łazienka,
 • w pokoju znajduje się telewizor LCD z telewizją satelitarną,
 • z pokoju wychodzi się bezpośrednio na zadaszony taras – na którym znajduje się stolik i 4 krzesła,
 • z tarasu jest zejście na trawę oraz na placyk zabaw (tylko dla tego apartamentu) z piaskownicą, trampoliną i zabawkami dla dzieci,
 • na wyposażeniu jest sprzęt plażowy (2 leżaki, parawan, koc),

 

Cennik

Noclegi  cennik

Cena za pobyt w naszym apartamencie ustalana jest indywidualnie. Poza ścisłym sezonem  cena wynajmu już od 120 PLN. Cena wynajmu w sezonie wakacyjnym za dobę oscyluje w przedziale 300 - 400 PLN w zależności od ilości osób oraz terminu pobytu.  

Warunki wynajmu i rezerwacji apartamentu

1. Okres wynajmu w sezonie wakacyjnym trwa 7 dni lub ich wielokrotność, w pozostałym okresie do uzgodnienia.
2. Okres wynajmu liczony jest od od godz. 14.00 w sobotę (w początkowym dniu rezerwacji) do godz. 10.00 w sobotę w  dniu zakończenia rezerwacji (tzw. doba hotelowa).
3. Aby zarezerwować apartament należy: skontaktować się telefonicznie lub e-mailem w celu ustalenia terminu i ceny pobytu. po wstępnej rezerwacji apartamentu należy dokonać przelewu zadatku na  konto:                                                                             

PKO BP     Natalia Graf    nr konta: 53 1020 4649 0000 7102 0087 1178

przy wpłatach z zagranicy kod banku      BIC (Swift):        BPKOPLPW

oraz poinformować e-mailem z załączonym dowodem przelewu o tej wpłacie. W przypadku zbiegu dwóch wstępnych rezerwacji, o tym kto zarezerwował, decyduje termin przesłania w/w e-maila. Po wpływie kwoty zadatku na w/w konto rezerwację uważa się za sfinalizowaną. Rezerwację dokonujemy telefonicznie tel. 502 681 571, 694 312 315 . Kontakt w języku niemieckim lub angielskim: Deutsch, English +48 880 693 396 Zadatek należy wpłacić w wysokości minimum 30% należności za cały wynajem.
Zapłatę za pobyt należy uiścić przed zamieszkaniem.

4.Na gości , którzy uiścili zadatek , czekamy do dnia następnego od umówionego terminu przyjazdu do godz . 10:00 o ile na piśmie nie uzgodniono inaczej .   Brak przyjazdu w terminie rezerwacji i pisemnego uzgodnienia późniejszego przyjazdu uznajemy za rezygnację gości z umowy , a wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi . W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od wynajmującego należność za niewykorzystany pobyt nie podlega zwrotowi .

5.Przyjazd w późniejszym terminie  lub wyjazd we wcześniejszym terminie niż dokonana  rezerwacja- z przyczyn niezależnych od wynajmującego   jest czysto techniczną informacją dla wynajmującego  i nie zwalnia gości  z obowiązku zapłaty należności  za cały  okres dokonanej wcześniej rezerwacji .

 

Regulamin pobytu

1. Po przybyciu, goście zobowiązani są do okazania dowodu tożsamości w celu dokonania zameldowania .

2. Osoby niezameldowane w apartamencie mogą odwiedzać zameldowanych gości w godzinach 8-22 po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem .

3. Podczas pobytu prosimy o takie zachowanie , które by nie zakłócało wypoczynku pozostałych gości zarówno w ciągu dnia , a przede wszystkim o niezakłócanie w godz 22-7 ciszy nocnej .

4. Prosimy o zachowane porządku i czystości , w szczególności w dniu wyjazdu.

5. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za uszkodzenie lub zniszczenie mienia w apartamencie powstałe z ich winy lub winy odwiedzających ich osób .W przypadku wystąpienia szkody lub usterki prosimy o powiadomienie właściciela apartamentu , niezwłocznie w sytuacji, gdyby należało działać szybko w celu ograniczenia rozmiarów szkody .
6. Prosimy o zabezpieczanie klucza i pilota przed utraceniem za dorobienie klucza i pilota pobieramy opłatę 150 PLN .

7. Rodzice lub opiekunowie zobowiązani są do nadzoru nad dziećmi na terenie posesji , a w szczególności podczas zabawy na placu zabaw. Za skutki zaniedbań z tego tytułu właściciele apartamentu nie ponoszą odpowiedzialności.

8. Zawarcie umowy najmu oznacza akceptację regulaminu .
                                                                             

                                                                       ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU

Wyślij zapytanie

Komfortowy Apartament


https://www.ustka-nocle...
Komfortowy Apartament

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu ustka.info.pl

880 693 396 694 312 315 502 681 571
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00