Archiwum - 9.08.2014 - Lato z Radiem w Ustce

01 STY 1970 wstecz

Ustka - Lato z Radiem 2014

9 sierpnia w Ustce zagości z koncertami „Lato z Radiem”. Na Stadionie sportowym w Ustce wystąpią: Brathanki, gwiazda wieczoru – grupa Perfect oraz debiutujący na tegorocznej trasie zespół Piersi, którego członkowie tak mówią o audycji Radiowej Jedynki: „Lato z Radiem" to dla zespołu Piersi coś bardzo bliskiego i wyjątkowego.

„Lato z Radiem" to przepiękna audycja pełna słońca, humoru, super przebojów, to energia, jaką otrzymują słuchacze Polskiego Radia podczas lata. „Lato z Radiem" to szereg profesjonalnie przygotowanych eventów, na których Polacy mogą spotkać się z ludźmi radia, zobaczyć i posłuchać na żywo koncertów największych gwiazd polskiej muzyki. „Lato z Radiem" to dla zespołu Piersi miejscowość Ustka, gdzie będziemy mieć wielką przyjemność i ogromną radość zagrać koncert dla przesympatycznych słuchaczy Radiowej Jedynki.

Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Wcześniej dziennikarzy będzie można spotkać podczas sobotniej audycji na Bulwarze Nadmorskim w Ustce.

Informacje na podstawie strony: www.polskieradio.pl 
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.ustka.info.pl nie odpowiada