Archiwum - Imprezy w Ustce - Lato 2013

01 STY 1970 wstecz

Główne imprezy w sezonie letnim 2013 w Ustce

29 czerwca

„Bursztynowe Regaty” – impreza realizowana w ramach projektu unijnego „Baltic Amber Coast”, mająca na celu współpracę miast nadbałtyckich, popularyzację żeglarstwa i podkreślenie morskiego charakteru Miasta


30 czerwca

„Dni Morza” – oficjalna inauguracja sezonu letniego w Ustce. Impreza zorganizowana będzie wspólnie ze Słupskiem w ramach idei Dwumiasta. Wystąpią uczniowie usteckich i słupskich szkół.


5-6 lipca

„Lech Fire Festiwal Ustka 2013” – pokazy sztucznych ogni połączone z koncertami. Gwiazdą Festiwalu będą Raz Dwa Trzy i Sidney Polak.


13 lipca

„Nbar on the Beach Ustka” – impreza taneczna dla młodzieży, która odbędzie się na plaży. Zagrają czołowi DJ-eje z Europy.


14 lipca

„Wakacyjne granie Ustka 2013” – impreza familijna dla całych rodzin. W programie: przedstawienie teatralne dla najmłodszych i koncert muzyczny. Gwiazdą będzie grająca największe przebojowe The Beatles grupa The Postman.


20-21 lipca

„Bielsko Biała i Beskidy w Ustce” – organizowana cyklicznie w Ustce impreza przybliżająca turystom podbeskidzką kulturę. Gwiazdą będzie zespół Akurat.


26-28 lipca

„Projekt Plaża” – event organizowany wspólnie ze stacją TVN. Na plaży zbudowane zostanie miasteczko, w którym będą organizowane różne formy aktywności. Do Ustki przyjadą uczestnicy programów i seriali, znani ze szklanego ekranu. A do tego promocja Ustki w programach „Dzień dobry TVN” i „Co za tydzień”.


27 lipca

Absolutna nowość! Gra miejska „Opowieści starej Ustki”. Tego dnia całe miasteczko zamieni się w wielką planszę do gry, a zagrać i wygrać będzie mógł każdy! Odkrywanie mrocznych tajemnic w zakamarkach uliczek pozwoli świetnie się bawić całym rodzinom, grupom przyjaciół i samotnym tropicielom.


31 lipca-4 sierpnia

Finał Mistrzostw Polski w Beach Soccera, czyli plażową odmianę piłki nożnej. W programie m.in. międzynarodowy mecz Polska-Niemcy i turniej pokazowy z udziałem gwiazd sportu i celebrytów.


4 sierpnia

Konkurs piosenki wojsko-polowej na bunkrach Baterii Bluechera. Muzyczna zabawa. W programie darmowa grochówka, liczne konkursy z nagrodami i emocjonujące historyczne rekonstrukcje walk z okresu II wojny światowej.


10 sierpnia

„Lato z Radiem” – impreza muzyczna zorganizowana we współpracy z Polskim Radiem. Wystąpią: Maryla Rodowicz i zespół Enej. Umowa przewiduje również reklamę Ustki na antenie rozgłośni i w innych mediach.


15 sierpnia

„Święto Ustki Syrenalia” – oficjalne obchody Święta Miasta połączone z programem arystycznym. W tym roku gwiazdą „Syrenaliów” będzie znany i lubiany zespół Arka Noego.


wrzesień

„Bursztynowe regaty” – II edycja regat w ramach projektu unijnego „Baltic Amber Coast”, mająca na celu współpracę miast nadbałtyckich, popularyzację żeglarstwa i podkreślenie morskiego charakteru Miasta

 


źródło powyższych informacji - oficjalna strona LOT Ustki i Ziemi Słupskiej www.lot.ustka.pl
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.ustka.info.pl nie odpowiada