Poddąbie - lokalizacja i atrakcje

Poddąbie

Jeżeli wybierając się na wczasy nad morzem oczekujesz dyskotek, klubów czy gwarnych pubów - wybierz Międzyzdroje, Łebę, Mielno czy Ustkę. W Poddąbiu tego nie ma - jest za to cisza i spokój. W Poddąbiu jest kilka sklepów spożywczych, parę obiektów gastronomicznych (restauracje, pizzeria, lodziarnia, smażalnie ryb). Poddąbie to maleńka (po sezonie letnim zamieszkuje tu zaledwie kilka rodzin), nadmorska miejscowość letniskowa. Położenie: pomiędzy Ustką a Rowami, obok Dębiny.

Poddąbie to taka leśna polana dookoła rozpościera się piękny las bukowo-sosnowy. Pas rozdzielający miejscowość od morza to jedynie 200 metrów.

Kolejną atrakcją Poddąbia jest wybrzeże klifowe, a pod nim plaża, która - jak na klifową -jest dość szeroka i nawet w wakacje nie jest zatłoczona. Żeby dotrzeć na plażę pod klifem, należy zejść schodami - te w Poddąbiu posiadają szerokie podesty. Przy głównym zejściu jest kąpielisko strzeżone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jeżeli Poddąbie to to czego szukasz wybierając wczasy nad morzem - zobacz na jakie noclegi w tej miejscowości możesz liczyć --> Poddąbie Noclegi.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0