Atrakcje Turystyczne

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jarosławiec

Miejscowość wypoczynkowa usytuowana na środkowym wybrzeżu, wśród sosnowych lasów, obok jeziora Wicko oraz Kopań. więcej »

Łeba

W Łebie, u ujścia kanału Chełst do rzeki Łeby, znajduje się port, z którego można wypłynąć na wycieczkę statkiem po morzu. więcej »

Darłowo i Darłówko

Darłowo to pamiętające średniowiecze miasto, malowniczo położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. więcej »

Rowy

Rowy to mała, cicha, rybacka miejscowość nadbałtycka, latem zmieniająca się w letnisko, oddalona od Łeby o ok. 30km wzdłuż linii brzegowej Bałtyku. więcej »

Poddąbie

Poddąbie to taka leśna polana dookoła rozpościera się piękny las bukowo-sosnowy. Pas rozdzielający miejscowość od morza to jedynie 200 metrów. więcej »

Dębina

Dębina nad morzem to klasyczne miejsce dla osób lubiących bezpośredni kontakt z przyrodą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi, a również osób lubiących rowerowe wycieczki. więcej »

Słowiński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy jest jednym z 23 parków narodowych w Polsce. więcej »