Opis

Apartamenty O-VILLA w Przewłoce - przy lesie, bliskosko morza (700 m), unikalny mikroklimat. Spacer przez las lub wzdłuż plaży do promenady w Ustce zajmuje ok. 30 min. O-VILLA - oddana do użytku w 2012 roku, składa się z 6 apartamentów urządzonych nowocześnie i komfortowo.

Do dyspozycji Gości

  • 6 nowocześnie i komfortowo urządzonych apartamentów
  • miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji
  • taras
  • ogród, w którym do dyspozycji gości znajdują się drewniane altany oraz grille
  • pralnia (dwie pralki automatyczne), deska do prasowania, żelazko, suszarki do prania
  • sprzęt plażowy
  • na życzenie dostępne jest łóżeczko dziecięce wraz z pościelą oraz wanienka
  • bawialnia dla dzieci

Wyposażenie

APARTAMENT O-VILLA 1 jest dla 6 osób dorosłych (trzy spania 2-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się narożnik (powierzchnia spania 210 x 120cm) oraz rozkładana sofka (powierzchnia spania 210 x 115cm). W sypialni znajduje się łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, czteropolową płytę ceramiczną, piekarnik, lodówkę, zmywarkę oraz komplet sztućców, naczyń oraz garnków. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu apartamentu znajduje się również suszarka do włosów, deska do prasowania oraz żelazko. APARTAMENT O-VILLA 1 posiada taras.

APARTAMENT O-VILLA 2 jest dla 5 osób dorosłych (dwa spania 2-osobowe + jedno 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 2 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się narożnik (powierzchnia spania 210 x 120cm) oraz rozkładana sofka (powierzchnia spania 197 x 80 cm). W sypialni znajduje się łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm).
Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się suszarka do włosów. APARTAMENT O-VILLA 2 posiada taras, na którym do dyspozycji gości znajdują się meble ogrodowe.

APARTAMENT O-VILLA 3 jest przeznaczony dla 3 osób dorosłych (trzy spania 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 3 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się rozkładana sofka (powierzchnia spania 190 x 110 cm) oraz dwa łóżka (powierzchnia spania 210 x 80 cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów. APARTAMENT O-VILLA 3 posiada balkon.

APARTAMENT O-VILLA 4 jest przeznaczony dla 3 osób dorosłych każdy (jedno spanie 2-osobowe + jedno 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 4 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się rozkładana sofka (powierzchnia spania 197 x 80 cm) oraz łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD oraz DVD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów.

APARTAMENT O-VILLA 5 jest przeznaczony dla 3 osób dorosłych (trzy spania 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 5 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się rozkładana sofka (powierzchnia spania 197 x 80 cm) oraz dwa łóżka (powierzchnia spania 210 x 80 cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD oraz DVD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów.

APARTAMENT O-VILLA 6 jest przeznaczony dla 4 osób dorosłych każdy (jedno spanie 2-osobowe + dwa 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 6 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajdują się dwie rozkładane sofy (powierzchnia spania 197 x 80 cm) oraz łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów.

Cennik

Cena

O-VILLA 1

O-VILLA 2

O-VILLA 3

O-VILLA 4

O-VILLA 5

O-VILLA 6

max. ilość osób

6

5

3

3

3

4

PLN netto

240

230

140

130

130

160

PLN brutto

259

248

151

140

140

173

Poza sezonem ceny do uzgodnienia. 
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14-tej, a kończy o 12-tej.

Wyślij zapytanie

Apartamenty O-VILLA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Apartamenty O-VILLA Przewłoka, , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1 wyświetlenie w 2023r.
Apartamenty O-VILLA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu ustka.info.pl

+48 598 131 538 +48 696 082 852
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00