Opis

Poddąbie to mała, spokojna i cicha miejscowość, plaża jest szeroka i piaszczysta, osada położona jest w środku lasu. Poddąbie położone jest w województwie pomorskim na skraju Słowińskiego Parku Narodowego - do Słupska 24 km, do Ustki 16 km, do Rowów 15km. Natomiasy plażą do Ustki to spacer 9 km, a do Rowów 6 km.

Można przyjechać z psami, psy są wpuszczane na całą plażę w Poddąbiu. Cały obiekt jest zamknięty.

Obowiązuje segregacja śmieci.

Do dyspozycji gości jest kort tenisowy i basen.

Do plaży jest 500 metrów, zejście na plażę po schodach, bo jest wysoki brzeg.

Obok budynku – ok. 50 metrów jest sklep spożywczy, vis a vis jest karczma „U Julki” i "Chata rybaka", 100 metrów w lewo jest kawiarnia i ryby "U Bolka", 3 lodziarnie i kilka barów.

Okolice Poddąbia – liczne szlaki piesze i rowerowe, jezioro Gardno, Słowiński Park Narodowy(UNESCO), latarnie morskie w Ustce i Czołpinie, Słupsk (muzea, stare miasto, filharmonia).

 

 

 

Wyposażenie

Apartament to 58 m2: 2 osobne sypialnie (spanie dla 4 osób) i duży pokój z rozkładaną kanapą (spanie dla 2 osób), duży aneks kuchenny, łazienka, duży taras ze stołem i krzesłami i apartament znajduje się na parterze.

Apartament jest w pełni wyposażony: meble, TV, DVD, naczynia, garnki, pralka, parawan. 

W apartamencie jest osobne pomieszczenie na parawan, rowery, wózek itp.

Miejsce parkingowe obok budynku bez dodatkowych opłat.

Cennik

od 450 do 600 zł za 1 dobę.

W cenie pobyt: parking, basen, kort tenisowy, ostatnie sprzątanie. 

Wyślij zapytanie

Apartament Poddąbie

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Agata Wąsowska, ul. Puławska 266 m 130 A, 02-684, Warszawa, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1 wyświetlenie w 2023r.
Apartament Poddąbie

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu ustka.info.pl

+48 609 855 015
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00