Polecane obiekty

Fisherman's House ZIELONY ZAKĄTEK Hotel Lubicz KARWIA kwatery w Karwi WŁADYSŁAWOWO noclegi

 

Atrakcje w Ustce:

Plaża w Ustce - Ustka może się pochwalić czystą, piaszczystą plażą oraz czystą wodą.
Port - w Ustce funkcjonuje port rybacki oraz żeglarski.

Latarnia morska w Ustce - zlokalizowana po wschodniej stronie falochronu, u ujścia rzeki Słupi. W 1993 roku latarnia została wpisana do rejestru zabytków.

HOTEL STACH **

Hotel "STACH" to obiekt o wysokim europejskim standardzie, zapewniający komfortowe warunki wypoczynku. Czynny jest przez cały rok, również w okresach świątecznych. Położenie w najatrakcyjniejszej części Ustki, zaledwie 100 m od plaży i ciągnącej się wzdłuż niej długiej promenady - jedynej takiej promenady w miastach nadbałtyckich sprawia, że nasi Goście mogą skorzystać z pełnej oferty, jaką Ustka przygotowuje co roku dla wczasowiczów i turystów.

Opis pokoi

Nasze urządzone komfortowo i ze smakiem pokoje stwarzają optymalne warunki do wypoczynku. Każda jednostka mieszkalna - od pokoju jednoosobowego do luksusowej suity wyposażona jest w kompletny węzeł higieniczno-sanitarny, TV-sat i telefon. Organizujemy imprezy okolicznościowe, maksymalnie 40 osobowe Przyjmujemy wycieczki zorganizowane do 60 osób

x

HOTEL STACH **

ul. Słowiańska 4b, 76-270 Ustka

Do plaży 100m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Sprawdź dostępność noclegów

Dostępność i ceny noclegów
Wyświetleń: dzisiaj: 12 / w tym miesiącu: 1164 / wszystkich: 26234 od 26.08.2013. Wizyty dzisiaj: 2 / wszytkich 13070 od 2015-05-20 .

Wizyt: 590 011, Dziś: 78, Osób online: 2

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem